עמוד ראשי משחקים משחק רנדומלי כלים שימושיים משחקי דפדפן Xקיר הוליווד לאירועים

בשיתוף פעולה עם וואלנייטס הפקות, עולם המשחקים מציגים קיר הוליווד מיוחד במחיר מבצע לשחקני האתר בלבד. הקיר מגיע עד לאירוע בר\בת המצווה שלכם ומכיל עיצוב אישי ותפאורה קסומה. ניתן להזמין ב20% הנחה בלבד.
קיר הוליווד עבור בת מצווה קיר אוסקר עבור יום הולדת של פיני בלילי קיר צילום עבור בר מצווה של יובל
עולם המשחקים מציגים אטרקציה חדשה בדיל מיוחד לגולשי האתר בלבד. חוגגים בקרוב בת\בר מצווה ולא יודעים מאיפה להתחיל? מעוניינים לפתוח בחגיגה בלתי פוסקת של תמונות לסטורי עם השם שלכם ותיוגים? וואלנייטס הפקות משתפת פעולה עם עולם המשחקים ומשיקים ביחד קיר הוליווד לחתונה, לאירועי בר\בת מצווה, ימי הולדת ואירוע חברה.

את הקיר צוות עולם המשחקים מעצב עבורכם לפי הטעם האישי והכיתוב הרצוי, מדפיס לכם בבית דפוס מקצועי במודיעין ולאחר מכן מגיע עם כל הציוד לאירוע שלכם ובתאריך שלכם. התפאורה כוללת שטיח אדום, עמודי זהב וקירות טראס עשויים אלומיניום שממסגרים את התמונה המעוצבת והמודפסת על חומר שמשונית משובח.

הקיר מונח בקבלת הפנים של האירוע וכך כל הנכנסים לאולם נתקלים בו ומצטלמים בו. המגנטים יוצאים טוב יותר ואירוע נראה מרשים יותר. ועכשיו במבצע חם של 20% הנחה. קיר הוליווד ב1399 ₪ בלבד. ניתן ליצור קשר בפרטים המצורפים ולסגור על בסיס מקום פנוי.

שובל נועם 054-2900345